چهره احتمالی نسل پنجم تویوتا پریوس با نمایی شبیه به عنکبوت

تویوتا پریوس

چند روز پیش، تویوتا تصاویر مبهم و شبح مانندی را با عنوان Hybrid Reborn (تولد دوباره هیبرید) برای خودرو تویوتا پریوس در فضای آنلاین منتشر کرد. با توجه به حضور پررنگ در جمع خودروهای الکتریکی هیبریدی، نمی‌توان توصیف این عبارت را به خودروی دیگری به غیر از پریوس نسبت داد. علاوه بر پیشرانه HEV، مشخصه عجیبی در این طراحی‌ها مشاهده می‌شود که باز هم حدس و گمان‌ها را به سمت پریوس سوق می‌دهد.

این تصاویر شبح مانند، هنرمندان دنیای CGI را ترغیب به تصویرسازی کرده تا ظاهری احتمالی از محصول آینده تویوتا را به نمایش درآورند. البته اگر طرفدار حشرات نیستید، ویدیوی کامپیوتری از خودرو جدید ممکن است باعث مورمور شدن شما شود!

تویوتا پریوس

اگر واهمه‌ای از عنکبوت ندارید، شما را به دیدن جدیدترین پروژه دیجیتالی دیماس رمضان، هنرمند مطرح در کانال یوتیوب Digimods Design دعوت می‌کنیم. جلوپنجره بزرگ مشکی‌رنگ با الگوی مشبک، ناحیه چراغ‌ جلو حاوی چهار چراغ LED کوچک و همین‌طور قسمت‌های جانبی سپر، بیننده را به یاد ظاهر تهاجمی و رعب‌انگیز عنکبوت می‌اندازند. نسل بعدی تویوتا پریوس احتمالاً در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ به طور رسمی توسط این شرکت رونمایی می‌شود.

 

 

 

منبع : خودرو بانک

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.