هدفون WH-CH710N و ایرباد WF-XB700 سونی معرفی شد

سونی

سونی دو محصول جدید صوتی بی‌سیم ، ایرباد بلوتوث WF-XB700 و هدفون بی‌سیم WH-CH710N. را معرفی کرد. ایرباد WF-XB700 سونی دارای طراحی داخل گوشی است و بخشی از سری محصولات Extra Bass سونی به شمار می‌رود. این ایرباد دارای طراحی زیبایی است و شبیه به ایرباد پرچمدار سونی WF-1000XM3 می‌باشد. این ایرباد در مقابل قطرات عرق مقاوم است و دارای گواهینامه IPX4 است، اما هیچ گیره یا حلقه‌ای برای محکم کردن این ایرباد طراحی نشده است.

ایرباد WF-XB700 سونی

بر خلاف مدل WF-1000XM3، ایرباد WF-XB700 مجهز به فناوری نویز کنسلینگ نیست. این مدل همچنین از ژست‌های حرکتی نیز پشتیبانی نمی‌کند و در عوض دارای دکمه‌های فیزیکی است. ایرباد جدید سونی همچنین عمر باتری کمتری نسبت به مدل مذکور دارد. این ایرباد در مجموع با کیس شارژ خود می‌تواند تا ۱۸ ساعت برایتان کار کند. با این حال، طول عمر باتری خود ایربادها ۹ ساعت بوده که سه ساعت بیشتر از مدل WF-1000XM3 است. قیمت این ایرباد معادل ۱۳۰ دلار است و در دو رنگ مشکی یا آبی عرضه خواهد شد.

هدفون WH-CH710N سونی
هدفون WH-CH710N سونی نسخه به‌روزشده مدل WH-CH700N است. مدل جدید دارای قابلیت نویز کنسلینگ بهبود‌یافته است که از دو میکروفون برای کاهش نویز محیط استفاده می‌کند. به طور کلی، عملکرد هدفون در این زمینه مناسب بوده و نسبت به مدل قبلی بهبود یافته است.

طبق اعلام سونی، این هدفون دقیقا مانند نسخه قبلی دارای عمر باتری ۳۵ ساعتی است. طراحی هدفون WH-CH710N نیز اندکی به‌روزر شده است و اکنون شباهت بیشتری به هدفون‌های جدید سونی دارد. قیمت این مدل ۲۰۰ دلار اعلام شده است و در سه رنگ مشکی، سفید یا آبی عرضه خواهد شد.

 

 

منبع : gsmarena

برگشت به بالا