رنجروور Evoque 2021 با فناوری و دستاورد جدید رونمایی شد

رنجر روور Evoque 2021

خودروی جدید کمپانی لندروور ، Range Rover Evoque 2021 با اصلاحات پیشرفته جدید رونمایی و روانه بازار شد. رنجروور Evoque 2021 مجهز به ویژگی سیستم استاندارد Pivi Pro بوده ، که با ویژگی های جدید و عملکرد آسان تر به صورت ساختار منویی قابل مشاهده در قالب یک صفحه نمایش اصلی پیاده سازی شده است .

طبق اظهارات کمپانی لندروور ، سیستم Pivi Pro اجازه دسترسی به اطلاعات را حداکثر به دو کاربر می دهد. رنجروور Evoque 2021 با استفاده از Spotify تمامی داده و اطلاعات را به صورت یکپارچه و آنلاین در دسترس قرار می دهد. سیستم Pivi Pro ، قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث را دارد.

همچنین افراد دارای گوشی هوشمند با قابلیت شارژ بی سیم ، با استفاده  از این سیستم می توانند گوشی خود را شارژ  کنند. ضمن اینکه این خودرو دارای یک عدد سیم کارت و ۲ عدد مودم می باشد ، که بروزرسانی سیستم Pivi Pro از طریق مودم ها انجام می شود و دیگر نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی ها را ندارد.

 

علاقه مندان این خودرو می توانند آپشن تصفیه هوای پیشرفته کابین که برای فیلتر کردن ذرات ریز ، مواد حساسیت زا و بوهای شدید استفاده می شود را به این خودرو اضافه کنند. این سیستم قابلیت نمایش مقدار ذرات و مواد حساسیت زا را به راننده دارد. رنجروور Evoque 2021 دارای پکیج کاملا استاندارد کمک کننده راننده از جمله surround camera و مانیتور برخورد عقب خودرو می باشد.

 

رنجروور ۲۰۲۱ دارای ۵ مدل می باشد ، که در کشور ایالات متحده به فروش می رسد. مدل اول با عنوان Evoque S P250 مجهز به یک موتور ۲.۰ لیتری توربو با چهار سیلندر خطی و با قدرت ۲۶۴ اسب بخار و ۲۶۹ پوند فوت گشتاور تولید می شود ، که این مدل با قیمت پایه ۴۳/۳۰۰ دلار به فروش می رسد. گران ترین مدل این خودرو تحت عنوان Evoque R_Dynamic HSE P250 به قیمت ۵۳/۴۰۰ دلار به فروش می رسد .