دختر شهید بابایی «پیش فنگ» را می‌سازد

دختر شهید بابایی «پیش فنگ»

سلمی بابایی (دختر شهید بابایی) تهیه‌کننده و کارگردان سینما، درباره جدیدترین فعالیت هنری خود گفت: این روزها کار پیش تولید مجموعه‌ای با عنوان «پیش فنگ» را به سفارش شبکه امید و با همکاری و مشارکت لجستیکی ارتش پیش می‌بریم.

دختر شهید بابایی افزود: بازدید از لوکیشن‌ها که در اصفهان، تهران، بندرعباس و قزوین است، ادامه دارد. برنامه‌ریزی ما این است بین دهم تا پانزدهم تیر تصویربرداری را شروع کنیم. با  هدف فراخوان جذب نوجوانان و جوانان برای حضور در برنامه، خرداد ماه سال جاری از شبکه امید پخش خواهد شد. بابایی در خصوص موضوع این مجموعه بیان کرد: هدف اصلی از ساخت این اثر آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمت سربازی، ارتش و سلاح‌های جنگی است. این برنامه برای گروه سنی ۱۵ تا ۱۷ سال که نزدیک به خدمت سربازی یا انتخاب رشته دانشگاهی هستند، طراحی و تولید می‌شود.

این تهیه کننده (دختر شهید بابایی) اضافه کرد: برنامه «پیش فنگ» در ۳۶ قسمت ساخته می‌شود و هر قسمت بین ۲۵ تا ۲۷ دقیقه خواهد بود. محتوای این مجموعه به نیرو‌ی زمینی، دریایی، هوایی، پدافند و هوانیروز می‌پردازد. گفتنی است کارگردان این مجموعه مستند ترکیبی ، محمد شریفی و تهیه کنندگان آن ونداد دوشن و سلمی بابایی هستند.

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برگشت به بالا