جزئیات و تصاویر جدیدی از بازی Hyper Scape منتشر شد

بازی Hyper Scape

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در رویداد Ubisoft Forward اعلام کرد که نسخه‌ی آزمایشی بازی Hyper Scape به‌صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است. بازی را از طریق یوپلی (Uplay) می‌توانید بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی اجرا کنید و مدتی بعد باید منتظر نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان آن نیز باشیم.

بازی Hyper Scape(11)

بازی Hyper Scape یک عنوان بتل رویال (Battle Royal) رایگان است که در آن ۱۰۰ نفر از شرکت کنندگان در یک بازی اول شخص باهم به صورت فردی و تیمی درگیر می‌شوند تا ستاره‌ی قهرمان بعدی بازی شوند. در قالب گروه‌های سه نفره در شهر مجازی آینده نئو آرکادیا (Neo-Arcadia) درگیر می‌شوند تا در رقابتی به سرعت از خیابان‌های باریک به سمت پشت بام‌ها و فضای داخلی کشیده ‌شوند.

بازی Hyper Scape(13)

بازی Hyper Scape فرمول نبردهای بتل رویال را از جهات مختلفی را به صورتی نوآورانه و خلاقانه ارائه می‌کند، مانند تغییرات غیرقابل پیش بینی که نقشه‌ی نئو آرکادیا را به الگوهای مختلف تبدیل می‌کند یا مکانیک منحصر به فرد که بازی‌بازان را در نبرد حتی در هنگام مردن نیز بازی‌بازان را درگیر می‌کند.. در پایان یک مسابقه‌ی Hyper Scape ، تاج Hyper Scape روی نقشه رها می‌شود. بازی‌بازان دو راه مختلف برای ادعای پیروزی دارند، با بلند کردن و حمل تاج به مدت ۴۵ ثانیه یا با به عنوان آخرین بازیکن از یک تیم زنده بماند. عنوان Hyper Scape بازی سرگرم کننده و تماشایی با ارزش است.

بازی Hyper Scape(12)

با همکاری توئیچ (Twitch) ، با تماشای بازی در آن تماشاگران را سرگرم می‌کند و باعث ایجاد تعامل بی‌سابقه بین استریم‌ها و طرفداران آن‌ها می‌شود. بینندگان همچنین با رأی دادن به رویدادهایی که بر تمام مدعیان در یک مسابقه تأثیر می گذارد ، مانند جاذبه‌ی کم یا مهمات نامتناهی، در زمان مسابقه بر روی نبرد تأثیر خواهند گذاشت. در ادامه تصاویری از بازی را می‌توانید مشاهده کنید.

 

 

 

منبع : گیمفا

برگشت به بالا