تویوتا کروان ۲۰۲۱ با آپشن های جدید معرفی شد

تویوتا کروان(1)

کمپانی تویوتا حدود دوسال پیش خودرویی با عنوان کروان را به بازار معرفی کرد ، اکنون این خودرو ساز ژاپنی مدل کروان را با آپشن های جدید بروزرسانی و تحت عنوان کروان ۲۰۲۱ روانه بازار ژاپن کرده است . این خودرو از نظر نمای بیرونی با مدل قبلی خود تفاوتی ندارد و تنها در ساختار و تنوع رنگ این خودرو تغییرات ایجاد شده است. هنگام ورود به کابین کروان ۲۰۲۱ با تغییرات جدیدی روبرو خواهیم شد. که این تغییرات شامل طراحی جدید کنسول وسط این خودرو می باشد که توجه مخاطب را به خود جلب می کند. اولین تغییری که به چشم می آید ، دریچه های خروجی هوای افقی(خوابیده) می باشد که جایگزین دریچه های عمودی(ایستاده) شده اند.

همچنین تغییر دیگری که در کروان ۲۰۲۱ جلب توجه می کند صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی با تکنولوژی TFT است که در قسمت بالایی داشبورد قرار گرفته است .این صفحه نمایش قابلیت اتصال به گوشی هوشمند را دارد. همچنین در قسمت پایینی این صفحه نمایش دکمه های فیزیکی جهت کنترل این صفحه نمایش قرار داده شده است.

تویوتا کروان(2)

کنترل های هوا در تویوتا کروان ۲۰۲۱ به گونه ای طراحی شده است که در هنگام رانندگی دسترسی به آن آسان می باشد. همچنین فرمان ۳ پره با طراحی کربنی و تودوزی که مشابه مدل قبلی این خودرو می باشد.
ویژگی مهم این خودروی ژاپنی که موجب آرامش و ایمنی راننده می شود ، استفاده از جدیدترین مدل Toyota Safety Sense می باشد. این بسته ایمنی پیشرفته و بروز شامل : رادار ارتقاء یافته کروز کنترل ، سیستم ایمنی قبل از تصادف با ردیابی عابر پیاده در شبانه روز و دوچرخه سوار در روز می باشد.

تویوتا کروان(3)

عرضه این سدان با سه نوع موتور مختلف که شامل ، یک مدل ۲ لیتری با ۲۴۱ اسب بخار به همراه ۴ سیلندر و دو مدل هیبریدی ۴ سیلندری با ۲.۵ لیتر بنزین به همراه ۲۲۲ اسب بخار و  ۳.۵ لیتر بنزین v6 به همراه ۳۵۴ اسب بخار می باشد ، باعث تفاوت قیمت مدل های مختلف این خودرو شده است. هم اکنون این سدان ژاپنی در بازه قیمتی  ۴.۸۹۹.۰۰۰ ین تا ۷.۳۹۳۰۰۰ ین ، معادل ۴۶.۷۶۲ دلار تا ۷۰.۵۶۷ دلار در بازار ژاپن فروخته می شود.

 

 

 

منبع : carscoops

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.