توجه به جزییات طراحی در بازی The Callisto Protocol

بازی The Callisto Protocol

به‌تازگی یکی از اعضای استودیو Striking Distance صحبت‌های جالبی را در مورد دقت به کار رفته در طراحی کاراکتر‌های بازی The Callisto Protocol به زبان آورده است.

در طی چند روز گذشته اخبار متنوعی از بازی The Callisto Protocol به گوش علاقه‌مندان رسیده است. این اثر از زمان معرفی رسمی خود، به‌عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری شناخته شده و عده زیادی در انتظار تجربه آن هستند.

 

اوایل هفته جاری، مدیر بخش فنی استویو بازی‌سازی Striking Distance اعلام کرد:

که این شرکت یک برنامه چهار ساله برای پشتیبانی از این بازی را در نظر گرفته است. از طرفی دیگر نیز گلن اسکافیلد، خالق این بازی درگیر یک سری حواشی در توییتر شد.

 

حال در جریان جدیدترین اخبار بازی، مارک جیمز، مدیر بخش فنی استودیو Striking Distance در طی مصاحبه اخیر خود با وبسایت TechRadar به کاراکترهای بازی کالیستو پروتکل اشاره کرد. او از آن کاراکترها به‌عنوان واقع‌گرایانه‌ترین کاراکترهایی که در یک بازی می‌توان دید، نام برده است.

 

او گفت:

«شخصیت‌های ما واقعی‌ترین کاراکترهایی هستند که شما در یک بازی خواهید دید. به‌حدی که وقتی برای اولین‌بار بازی را نشان دادیم، همه فکر کردند که این امر از قبل رندر گرفته شده بود.»

 

بازی The Callisto Protocol

 

ما یک اسکن کامل حتی برای بازتاب‌های ری تریس برای کره‌های چشم در اختیار داریم. پس اگر در بازی ما به درون چشم‌های کاراکترها نگاه کنید، شما می‌توانید اپتیک‌های (عدسی‌های) منعکس‌شده آن‌ها را مشاهده کنید. این یک جزئیات بسیار ریز است، اما درواقع جزئیات بسیار ریز برای بازی ما بسیار مهم هستند.

 

بازی The Callisto Protocol در تاریخ دوم دسامبر (۱۱ آذر) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، پی سی، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

 

 

 

 

منبع : زومجی

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.