تغییر در زندگی با رونمایی از AirPods 3 در سال ۲۰۲۱

اپل

سال ۲۰۲۰ میلادی رو به پایان است و یک خرید خوب در تعطیلات زمستانه می تواند هیجان انگیز و لذت بخش باشد. “اپل” به عنوان معروف ترین کمپانی جهان ، با رونمایی از AirPods جدیدش در سال ۲۰۲۱ ، یک هدیه مناسب برای طرفدارانش ارائه خواهد کرد. نکته ی دیگر اینکه ، طبق اظهار نظر “مینگ – چی کو” تحلیلگر ” TFI Securities ” : اپل در ابتدای سال ۲۰۲۱ از AirPods 3 رونمایی می کند. به نظر شما برای خرید نسخه جدید ایرباد منتظر بمانیم؟

به نقل از MacRumors : اپل در حال بررسی بر روی نسل سوم AirPods است. انتظار می رود این AirPods در نیمه اول سال ۲۰۲۱ روانه بازار شود. انتظار داریم این ایرپاد در مقایسه با دو محصول سابق این شرکت یعنی AirPods 2 و AirPods Pro ، از نظر مشخصات حداقل بین این دو محصول باشد. همچنین انتظار میرود AirPods 3 با AirPods pro از نظر طراحی صنعتی مشابه یکدیگر باشند. این ایرپاد دارای پایه های کوتاه می باشد و در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه خواهد شد.

 

نکته دیگر که این ایرپاد را از نسخه ی قدیمی خود متمایز می کند ، عمر باتری است که باید حداقل با طول عمر بالاتر روانه بازار شود. حتی اگر اپل در کیفیت و بهینه سازی AirPods 3 درصد کمی تغییرات ایجاد کند ، نقطه قوت خوبی برای این دستگاه می تواند باشد. این نقطه مثبت می تواند کاربران محصولات این کمپانی را برای خرید ترغیب کند.
ایرپاد۳ در دو مدل ، دارای کیف شارژ استاندارد با قیمت ۱۵۹ دلار و کیف شارژ بی سیم با قیمت ۱۹۹ دلار روانه بازار خواهد شد. اما با توجه به اطلاعات موجود احتمال عرضه ایرپاد ۳ با کیف شارژ بی سیم بیشتر است . همچنین ممکن است ، قیمت ایرپاد۳ با کیف شارژ بی سیم با مدل قبلی یکسان باشد. اما باید تا زمان رونمایی و فروش این محصول منتظر بمانیم.

 

اما با توجه به قیمت این محصول طرفداران اپل انتظار تغییرات مثبت در ساختار ، عمر مفید باتری و نحوه عملکرد بی سیم و بدون نویز این محصول نسبت به AirPods Pro را دارند.
شاید نوع طراحی و به روزرسانی ایرپاد۳ توسط اپل برایتان جالب باشد. از نظر ظاهری شاید ایرپاد۳ ساده و مشابه ایرپاد پرو باشد ، اما در مقایسه با ایرپاد پرو بروزرسانی های بیشتری روی این نسخه اعمال شده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.