بازی Thumper: Pocket Edition برروی اندروید تخفیف خورد

بازی Thumper Pocket Edition

شرکت سازنده‌ی Thumper: Pocket Edition امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که ، این بازی برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف مناسبی همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند.
Thumper: Pocket Edition از سری عناوین اکشن و موسیقی محور است که ، از امروز تنها با قیمت ۱ دلار برروی اندروید به فروش می‌رسد. این در حالی است که قیمت بازی تا دیروز برابر با ۴٫۹۹ دلار بود و حال شاهد تخفیف عجیب آن هستیم. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۶ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان ، بخصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را در پی داشت. پس از گذشت مدتی ، این عنوان راهی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز شد. در مجموع عملکرد تیم سازنده یعنی استودیوی درول (Drool) را باید مثبت دانست.

همان‌طور که از سبک بازی مشخص است ، موسیقی در آن اهمیت فراوانی دارد و تیم سازنده نیز آهنگ‌های جذاب و مناسبی را برای آن در نظر گرفته‌ است تا هیجان طرفداران را در جریان انجام ماموریت‌ها افزایش دهد. در این عنوان باید با سرعت زیادی در فضا حرکت کرده و موانع را یکی پس از دیگری کنار بگذارید. دشمنان زیادی هم قصد دارند تا مانع اهداف شما شوند و باید با دقت کافی آن‌ها را از مسیر خارج کنید. بازی در مجموع ۹ مرحله دارد که طی کردن آن‌ها زمان‌بر خواهد بود. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که علاقه‌مندان به آثار چالش برانگیز Thumper: Pocket Edition را هم دوست داشته باشند.

 

 

منبع : گیمفا