بازی Sphaze به‌زودی برای اندروید منتشر می‌شود

بازی Sphaze

استودیوی سازنده‌ی Sphaze  در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Sphaze در آینده‌ای نزدیک به دست دارندگان گوشی‌های هوشمند خواهد رسید. Sphaze از سری عناوین فکری و پازلی است که ، گیم‌پلی جذاب آن باعث جلب رضایت بازیکنان خواهد شد. نسخه‌ی بتای این بازی با امکانات محدود ، چندی پیش برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) در دسترس قرار گرفت. و جالب است بدانید که مخاطبان در سایت متاکریتیک به آن نمره‌ی ۱۰ از ۱۰ دادند. در این بازی باید در محیطی عجیب و غریب و پر از چالش‌های اعتیار آور قرار گرفته و مسیر اصلی را برای پیروزی و پیشروی برگزینید.

 

گیم‌پلی بازی ، شباهت‌های فراوانی به عنوان Monument Valley دارد. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به این آثار هستید ، Sphaze را به هیچ عنوان از دست ندهید. خوب است بدانید که شرکت ساب‌پیکسلز (Subpixels) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته است.

 

به نقل از تیم سازنده ، آگاه شدیم که بازی Sphaze به‌زودی از حالت بتا خارج شده و نسخه‌ی اصلی جایگزین آن در فروشگاه اندروید خواهد شد. این نسخه دارای محتویاتی بیشتر از جمله یک حالت جدید خواهد بود. همچنین در جهان پنجم ، ۱۲ مرحله‌ی تازه را شاهد خواهیم بود که بدون شک این قضیه استقبال بازیکنان را به همراه خواهد داشت. قیمت این بازی ۳٫۹۹ دلار است ، اما افرادی که این هفته آن را پیش خرید کنند ، ۷۵ درصد تخفیف دریافت خواهند کرد. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Sphaze مشخص نشده است.

 

 

منبع : گیمفا