بازی Silent Hill F رونمایی شد!

بازی Silent Hill F

کونامی در جریان رویداد اخیر خود، بالاخره از نسخه جدید سایلنت هیل با نام بازی Silent Hill F رونمایی کرد.

این بازی یک نسخه اصلی از این سری ترسناک محسوب می‌شود و بازیکن را به ژاپن و دهه ۶۰ میلادی می‌برد. تیزر کوتاهی که منتشر شد، فضایی دلهره‌آور و متفاوت نسبت به سایر نسخه‌های سری را به تصویر می‌کشد. در این تیزر، زن جوانی توسط نوعی آلودگی قارچی احاطه شده است. سازندگان، جهان بازی Silent Hill F را زیبا و در همین حال، وحشتناک توصیف کرده‌اند.

سایلنت هیل جدید توسط استودیوی تایوانی NeoBards Entertainment توسعه می‌یابد که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده است. همچنین این استودیو سابقه همکاری در ساخت عناوینی مانند Resident Evil: Resistance و Resident Evil: Re:Verse و همچنین Marvel’s Avengers را در کارنامه خود دارد. همچنین Ryukishi07، نویسنده مشهور رمان بصری When They Cry، به عنوان نویسنده این بازی معرفی شده است. گفتنی است که آثار Ryukishi07 به پرداختن به موضوعاتی مانند قتل‌های رازآلود و ترس روان‌شناختی و فراطبیعی شهرت دارند و باید دید داستان این عنوان، بازیکنان را با چه نوع دنیا و شخصیت‌هایی آشنا خواهد ساخت.

کونامی در نمایش خود جزئیات بیشتری را از Silent Hill F اعلام نکرد و به‌نظر می‌رسد برای کسب اطلاعات اضافه در مورد پلتفرم‌ها و تاریخ انتشار بازی، باید بیشتر منتظر بمانیم.

 

 

 

منبع : بازی سنتر

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.