بازی Frozen Flame پاییز ۲۰۲۰ در فروشگاه استیم عرضه می شود

Frozen Flame

بازی Frozen Flame یک بازی چند‌نفره، نقش‌آفرینی و اکشن است که توسط استودیوی دریم‌ساید اینتراکتیو (Dreamside Interactive) در دست توسعه قرار دارد. در این عنوان باید قدم به دنیای اسرارآمیز اژدها گذارید و در آن به کاوش و گشت و گذار بپردازید. به جادوی قدرتمند آتش مسلط شوید. انواع و اقسام اسلحه‌های خود را ارتقا دهید و آن‌ها را شخصی سازی کنید. به ساختن پناهگاه‌هایی محکم و امن مشغول شوید و خود را قدرتمند سازید تا بتوانید به مقابله با موجودات اهریمنی این سرزمین بپردازید.

آتش منبعی از قدرت جادویی است که می‌توانید برای تقویت قدرت‌ها و توانایی‌های شخصیت خود و استفاده از جادو‌های مختلف دیگر از آن استفاده کنید. با پیشرفت و ارتقا در این بازی قادر خواهید بود تا پایگاه خود را گسترش دهید. به شکار موجودات وحشی بپردازید و سرزمین‌ها و چالش‌های جدیدی را کشف کنید. در این بازی ماموریت‌های منحصر به فردی نیز گنجانده شده است که با انجام دادن آن‌ها پاداش‌های بسیار باارزشی را دریافت خواهید کرد.
حالت اصلی بازی Cataclysm نام دارد. در این بخش زنده ماندن تنها هدف شما نخواهد بود ، زیرا دنیا در حال نابودی است و شما باید از این اتفاق جلوگیری کنید. در این بخش پس از هر چرخه‌ی بازی، پیشرفت‌ها و دستاوردهای بازی کنندگان ذخیره می‌شود و در هر مرحله یک قدم به باس‌فایت نهایی نزدیک‌تر خواهند شد. حالت‌های بسیار مهیج و جدید و دنیاهای تازه‌ای برای افزوده شدن به بازی برنامه‌ریزی شده‌اند.

 

تجربه‌ی بازی هم در سرورهای اختصاصی رسمی بازی تا حداکثر ۵۰ نفر به صورت همزمان و هم در سرویس‌های خصوصی و محلی با تنظیمات قابل سفارشی‌سازی امکان‌پذیر خواهد بود. طبق اعلام استودیوی دریم‌ساید اینتراکتیو، عنوان Frozen Flame در فصل پاییز سال جاری میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد و کمی پس از آن برروی کنسول‌های اکس‌باکس ۱ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

 

 

منبع : گیمفا