ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3 با رنگ جدید آبی معرفی شد

Honor FlyPods 3 Noise

ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3  به نام Robin Blue معرفی شد. این نسخه‌ی آنر فلای پادز ۳ اختلاف قیمتی با نسخه‌ی سفید آن ندارد. کمپانی آنر ماه نوامبر همراه با گوشی‌های سری آنر V30 بود که از ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3 پرده برداری کرد. با این حال عرضه‌ی آن به بازار به تأخیر افتاد و چند روزی بیشتر از ورود آن به بازار نمی‌گذرد. اکنون سازنده ، یک رنگ آبی جدید از آن به نام “Robin Blue” را نیز در کنار گوشی آنر ۳۰ اس خود معرفی کرد. به طبع، رنگ کیس شارژ این ایرفون نیز هم رنگ بدنه‌ی آن، آبی شده است.

 

نسخه‌ی جدید فلای پادز ۳ ، تفاوتی با دیگر نسخه‌های نسل سوم این ایرفون نداشته و فقط یک رنگ جدید برای عرضه دارد. این بدان معناست که همان مشخصات فنی و طراحی نسخه‌ی سفید رنگ را ارائه می‌کند. این هدفون بیسیم با طراحی توگوشی، ارائه کننده‌ی عملکرد مناسب پوشیدن برای یک تجربه‌ی موسیقی بهتر است. طراحی گوشی‌های این ایرفون شبیه به آنچیزیست که در ایرپادز اپل می‌بینیم؛ با این حال تیپ‌های سیلیکونی روی آن مشخص است که در مدل ایرپادز وجود ندارد.

ایرفون بیسیم آنر FlyPods 3

از نظر مشخصات فنی، فلای پادز ۳ شرکت آنر با درایورهای ۱۰ میلی‌متری در هر گوشی تجهیز شده است که تجربه‌ی صوتی شفاف و بیس عمیق را ارائه می‌کند. علاوه بر این، گوشی‌ها هر کدام به سه میکروفون مجهز هستند که دوتای آن‌ها در خارج بدنه برای مکالمه و نویزکنسلینگ محیط و یکی در داخل برای راه ندادن صداهای اضافه به داخل گوش است. این ایرفون، عملکرد نویزکنسلینگ دوگانه را ارائه می‌کند.

و در انتها، لازم به ذکر است که درست همانند نسخه‌ی سفید، این مدل آبی نیز با همان قیمت ۱۱۳ دلاری روانه‌ی بازار خواهد شد.

 

 

منبع : گجت نیوز

برگشت به بالا