اطلاعاتی از محتوای آینده‌ی Hitman 3 منتشر شد

Hitman 3

استودیوی “IO Interactive” اخیراً اطلاعاتی از برنامه‌ها و محتوای آینده‌ی بازی Hitman 3 را به اشتراک عموم گذاشته است. طبق اعلام این استودیو، نقشه‌ها، آپدیت‌ها و داستان‌های جدیدی به عنوان محتوای تازه برای بازی هیتمن ورژن ۳ در راه است. این محتویات از تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ (۳۰ بهمن ۱۴۰۰) تحت نام “Year Two” به بازی مذکور اضافه خواهد شد. علاوه بر این موارد، تایید شد که قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) نیز در اوایل سال ۲۰۲۲ و پشتیبانی از واقعیت مجازی در ژانویه‌ی ۲۰۲۲ به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی اضافه می‌شود.

 

یکی از حالت‌های جدید بازی Hitman 3 شامل “Elusive Target Arcade” خواهد بود. این حالت نیز در ژانویه‌ی ۲۰۲۲ به بازی مذکور اضافه خواهد شد و انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک جزئیات بیشتری از آن منتشر شود. همچنین “IO Interactive” از عرضه‌ی یک به‌روزرسانی بزرگ در بهار ۲۰۲۲ خبر داد. به گفته‌ی توسعه‌دهنده این بازی، تاکنون بیش از ۵۰ میلیون بازیکن از سراسر دنیا، قسمت سه‌گانه‌ی “World of Assassination” را تجربه کرده‌اند.

 

خوشبختانه به‌نظر می‌رسد که مانند هیتن‌های قبلی ساخته‌شده توسط استودیوی “آی‌او اینتراکتیو”، شاهد عرضه‌ی محتوای بیشتر برای هیتمن ۳ خواهیم بود. با این وجود، به‌نظر می‌رسد که احتمالاً در آینده‌ی نزدیک شاهد انتشار نقشه‌‌های جدید برای این بازی نخواهیم بود و به‌جای آن، مأموریت‌های جدید در نقشه‌ها‌ی قدیمی سه‌گانه‌ی هیتمن به هیتمن ۳ اضافه خواهند شد. همچنین طبق صحبت‌های تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی، احتمالاً درکنار مأموریت‌های جدید، شاهد تغییراتی در نقشه‌های حال حاضر این سه‌گانه جذاب خواهیم بود. بازی Hitman 3 در حال حاضر بر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، سرویس گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

 

 

 

منبع : گیمفا

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.