آپدیت ۱.۶۱ بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد!

بازی Cyberpunk 2077

به تازگی آپدیت جدیدی برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است. مهم‌ترین تغییر این آپدیت اضافه شدن FSR 2.1 به پلتفرم‌های نسل کنونی است. هم‌چنین شاهد رفع باگ‌هایی که مانع از پیشروی در ماموریت‌های Assault in Progress و Side Gigs می‌شدند هستیم.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) آپدیت جدیدی را برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرده است. این آپدیت شامل رفع باگ‌ها و بهبودهای فنی زیادی می‌شود. اما مهم‌تر از آن شاهد اضافه شدن FSR 2.1 به کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، سری اس، پلی استیشن ۵ و PC هستیم.

هم‌چنین باگی که چندین Drop Point را در Side Gigs مختلف غیر فعال می‌کرد برطرف شده است. اگر پیش از این قادر به تکمیل ماموریت‌های Assault in Progress در مکان‌هایی مثل Coastview ،Northside ،Badlands و غیره نبودید، این مشکل حالا رفع شده است. به علاوه طیف وسیعی از مشکلات و باگ‌های فنی دیگر در رابطه با گیم‌پلی، رابط کاربری و جلوه‌های بصری بازی هم رفع شده‌اند.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، سرویس استریم استدیا و پلتفرم PC در دسترس است. با این حال بسته الحاقی در حال توسعه‌ی آن با نام Phantom Liberty تنها بر روی پلتفرم‌های نسل کنونی منتشر می‌شود.

منبع : گیمفا

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.