درباره چارسوپلاس 
لذت یک خرید هوشمندانه

در سال های اخیر توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بینند و ویژگی‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌تر شده است. 

 

هوشمندی انسان‌ها، آن ها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و به روز تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های روزمره مانند خرید کردن دارند.

امروزه دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا، دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های جدیدتر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

چارسوپلاس : لذت یک خرید هوشمندانه

بازار آنلاین چارسوپلاس در سال ۱۳۹۷ جهت کمک به فرایند فروش مجموعه های تولیدی و فروشگاهی شروع به کار کرد. ما در این راستا با فراهم آوردن بستر فروش کالاها در دسته بندی هایی مانند مد و پوشاک، کالای دیجیتال، سلامت و زیبایی، خانه و آشپزخانه، ابزارآلات و خودرو، ورزش و سفر، فرهنگ و رسانه، این امکان را برای شما مهیا کرده ایم تا از تمامی نقاط کشور، با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن فروشگاهی چارسوپلاس خرید خود را انجام داده و در سریع ترین زمان، سفارش خود را درب منزل، محل کار و… تحویل بگیرید. ما در چارسوپلاس علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای فروش کالاهای مجموعه های تولیدی و فروشگاهی، به رضایت و ایجاد لذت از خرید برای مشتریان می اندیشیم و به همین دلیل معتقدیم با چارسوپلاس لذت یک خرید هوشمندانه را تجربه خواهید کرد.

چارسوپلاس با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آن ها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان چارسوپلاس می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت و اپلیکیشن چارسوپلاس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان چارسوپلاس است.

همواره یکی از اولویت‌های چارسوپلاس، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها و مطابق با واقعیت کالا، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای چارسوپلاس بسیار مهم است که کاربران آن، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. چارسوپلاس از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق نماید.

چارسوپلاس با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های چارسوپلاس محسوب می‌شود. چارسوپلاس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و چارسوپلاس نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و اپلیکیشن چارسوپلاس و خدمات ارائه شده در آن ها، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در چارسوپلاس بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای خرید آنلاین کالا در وب سایت چارسوپلاس، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

لازم به ذکر است که چارسوپلاس در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در اصفهان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌گردد.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

سبد خرید شما خالی است.