سلام ، به بازار آنلاین چارسوپلاس خوش آمدید

بازار آنلاین چارسو پلاس در سال ۱۳۹۷ ، در راستای بهبود کیفیت زندگی در ایران و همچنین حمایت گسترده از تولید داخل پا به عرصه فروش آنلاین گذاشت. مجموعه چارسوپلاس با به کارگیری نیروی کار متخصص در مجموعه خود ، سعی دارد تا اعتماد به “خرید آنلاین” را در خانواده های ایرانی افزایش دهد تا علاوه بر بهینه سازی زمان و جلوگیری از هدررفت هزینه ، در جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی نیز نقشی ایفا کند. همان طور که پیش تر گفته شد ، هدف ما در مجموعه چارسوپلاس علاوه بر بهبود کیفیت زندگی خانواده های ایرانی ، کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور و در نتیجه کمک به وضعیت اشتغال کشور می باشد. امیدواریم با توجه به حمایت شما عزیزان روز به روز به این هدف با ارزش نزدیک تر شویم.

بازار آنلاین چارسو پلاس در فاز ابتدایی خود عرضه کننده محصولات متنوعی در دسته بندی های : کالای دیجیتال ، پوشاک ، زیورآلات ، الکترونیک و محصولات سوپرمارکتی می باشد .

حمایت از کالای ایرانی

حمایت از کالای با کیفیت ایرانی = اشتغال پایدار جوانان

با خرید کالای با کیفیت ایرانی زمینه ساز اشتغال پایدار جوانان کشور شویم. مجموعه چارسوپلاس تمام تلاش خود را جهت تامین کالا از تولیدکنندگان با کیفیت ایرانی انجام می دهد تا شما نیز به راحتی قادر به انتخاب و خرید کالای با کیفیت ایرانی باشید

زندگی سبز

خرید آنلاین = جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی

خرید آنلاین یکی از راه های کمک به محیط زیست و در نتیجه داشتن زندگی سالم می باشد

خرید آنلاین

لذت یک خرید هوشمندانه

مجموعه چارسوپلاس با ایجاد بستری امن و کاربرپسند ، زمینه لذت بردن از یک خرید هوشمندانه را برای شما فراهم نموده است. داشتن نماد اعتماد الکترونیک (به زودی) از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و امکان پرداخت در محل دو خصوصیت بارز برای یک خرید آنلاین ایمن می باشد که ما در مجموعه چارسوپلاس این دو امکان را برای شما فراهم نموده ایم.